زمین لرزه ای بی سابقه مدارس ودانشگاهای تبریز را به تعطیلی کشاند

دیشب و امروز 4 زمین لرزه حوالی تبریز و بستان آباد در استان آذربایجان شرقی را لرزاند بر اساس گزارش مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران این 4 زمین لرزه بین 3 تا 6/4 ریشتر بودند.درضمن خدمدتون عرض کنم که امروز به دلیل زمین لرزه دیشب مدارس تبریز تعطیل بودند واما دانشگاه که من خودم آنجا بودم حوالی ساعت 5/13 ظهر دوباره زمین لرزه دانشجویان را به وحشت انداخت که دانشگاه را هم به تعطیلی کشاند

earthquake_diana_L.jpg

/ 5 نظر / 28 بازدید
كيوان

سلام ما يك سيستم جديد براي وبلاگ هاي فارسي زبان طراحي و پياده سازي كرده ايم. استفاده از اين سيستم براي تمام وبلاگ نويسان رايگان هست. شعار اين سيستم جديد اين هست: " از وبلاگ دوستانت ديدن كن تا اونها هم از وبلاگ تو ديدن كنند." كافيه در سايت كيوان‌پي عضو بشيد و وبلاگتون را در سيستم ثبت كنيد. شما از وبلاگ هاي ديگر وبلاگ نويساني كه در سايت عضو هستند ديدن مي كنيد. و وبلاگ نويسهاي عضو سايت هم از وبلاگ شما ديدن مي كنند. هر اندازه كه وقت بگذاريد و از وبلاگهاي عضو كيوان‌پي ديدن كنيد ديگر وبلاگ نويسان عضو هم به همون اندازه از وبلاگ شما ديدن مي كنند. اينطوري خوانندگان وبلاگتون چند برابر مي شه و مي تونيد دوستان زيادي پيدا كنيد! براي آشنايي بيشتر با كيوان‌پي پيشنهاد مي كنيم راهنماي سايت را مطالعه كنيد: http://ww.kayvanpay.com/help.htm منتظر ثبت وبلاگ شما در كيوان‌پي هستيم. باز هم بهت سر مي زنم. تابعد!

حسن وحدانی

سلام از بابت خبر متشکرم اميدوارم هميشه ودر همه کار ها بروز باشيد.

حسن وحدانی

سلام لطفا برای عکس ارائه شده توضیحاتی نیز ذکر شود.

آرش

با عرض سلام. داستاهای تخیلی من و اژدها با داستان "نجات درخت کهن: خوان اول - افسانه غورباقه طلایی" به روز شد.

آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.